Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 23.09.2018 19:32:21 

LABRADORKA SÁRA  Z RÝŽOVIŠTĚ

Novinky

Novinky 

2013

5.8.2013 Po delší pauze přidávám pár nových foto naší černobílé smečky :-)  viz. fotogalerie

3.3.     Přidávám nové fotky naší spokojené černobílé rodinky :-) viz. fotogalerie

31.1 - 1.2. A protože jsme byli pracovně zaneprázdněni po celý rok 2012 a nemohli jsme se věnovat tomu čemu bychom chtěli, rozhodli jsme se pro štěňátka. Vše se povedlo a včera Sára porodila 2 krásné feňule a 4 krasavce :-) viz. fotogalerie.

 

2012

28.3. Tak nám to opět začalo. Sice v omezené míře ,ale aspoň něco.... wink. Máme za sebou první poslušnosti a první hledání v sutinkách a ......je to pěkně v pr.... crying. Chybí nám fyzička a po té výluce jsme dokonce parádně OBA zlenivěli. No ale něco s tím začneme dělat, takže se mmáte určitě na co těšit. Letos jsou v plánu jak nějaké ty akcičky,výlety spojené s fotečkami a povídáním, tak SNAD i nějaký ten závod . Uvidíme co nám čas dovolí, ale my se nedáme devilcool

5.2. Omlouvám se všem za 6-ti měsíční "výluku" na našich stránkách. Jsem pracovně v háji a ještě nějaký ten den bohužel budu :-( Sára poměrně hodně strádá, protože  toho moc nenacvičíme, ale věřím, že v letošním roce opět najedeme do starých kolejí. Mnooooo, snad to není pouze moje přání ;-))

Dodatečně všem přejeme všechno nejlepší do roku 2012 a doufám, že Vás co sem chodí, opět budu moci pobavit a potěšit v jednotlivých sekcích od Foteček až po Výcvik.

Momentálně jsem ZLOČINEC oboru kynologie :-))

 

2011
 
29.8. Jak jsem slíbil, tak jsem udělal :-D 
 S časem je to špatenka, ale oddíl  Výcvik a akce se mi podařilo aktualizovat. Snad to bude slušné počteníčko :-D
Fotek jen pár v Úvodu, ale hned jak budou od Káti, budete je mít.
 
28.8. Dneska pouze v kostce a v průběhu týdne kompletní článek i s fotečkami. Takžéééééééééééééééééééé
 
OBHÁJILI JSME TITUL MISTŘI  MEMORIÁLU OLDY DVOROKA PRO MORAVU!!!
 
17.8. Tak se po dlouhé odmlce opět hlásím. Práce je momentálně nadevše a to není zrovna to, co by se snoubilo s výcvikem a Sárinkou :-( Proto když už vyrazíme na výcvik, tak je to jednou do měsíce a to není nic moc nato, že se blíží Dvorok a Donovaly. Sice jsme přihlášeni, ale . No nic, maximálně překvapíme a když ne, tak bude super trénink za 500 :-D . Dnes ve zkratce, ale 27.8. je Dvorok a týden na to Donovaly, takže hned jak bude čas, máte tady jistě parádní povídání o úspěchu či neúspěchu. Máte se na co těšit ;-)
 
13.6. Tak sice jsme splnili limit pro nominaci na MS v Belgii a nominováni jsme byli, ale....... IRO rozhodlo, že v rámci úspor vyšle každá záchranná složka pouze 5startujících. Je jedno jestli má složka 20členů a nebo 200členů :-(  .Je to pěkný bordel a nespravedlnost, ale nenaděláme nic. Navíc se naše složka SZBK rozhodla, že vyšle pouze vodníky a stopaře, takže sutináři a my plochaři prostě letos máme smůlu a budeme tiše závidět a fandit. Pro nás to ale neznamená, že polevíme ve výcviku, ba naopak budeme makat, ať máme možnost ještě něco ukázat  a vy co číst. Pro ty, kdo nám držely pěstičky a pacičky, tak DĚKUJEME !!!  Ještě máme v plánu nějaké aktivity pro letošní rok, takže se máte na co těšit :-D
 
17.5.  Sárinka dnes slaví své 4.narozeninky. Všechno nejlepší Sári, a ať tě to s námi baví ještě spooooooooooustu dalších let. Jo a tfuj tfuj do dalších závodů a akcí, aby jsi v terénu nenechala žádného syčáka cool
 
10.5.  Do sekce Výcvik,akce,závody přidáno povídání jak to bylo na Inter Cup Humanity v Karlových Varech  str   
10.5.  Do sekce Výcvik,akce,závody přidáno povídání o brněnském neúspěchu.
              Aktualizována titulní fotografie
5.5. Času je po málu a i přesto, že je o čem psát, musíte s aktualizací vyčkat do příštího týdne. Minulý týden se nám sice v Brně nedařilo, ale o to větší motivace je pro tuto neděli, kdy startujeme na Intercupu Humanity RH-FLB. Držte pěstičky a pacičky a já hned v pondělí po návratu  podrobně popíši co a jak bylo v posledních 14-ti dnech. A jistě se máte na co těšit ;-)
7.4.   Dopsáno povídání k Poháru výcvikářů viz. Výcvik a akce , Aktualizovány sekce  Zkoušky  a Odkazy
5.4.  Pohár výcvikářů viz. Výcvik a akce
2.3. Noční trénink v lese na Novém Poli viz. Výcvik a akce
28.2. Nedělní trénink na starém Intru v Ryžovišti viz. Výcvik a akce
21.2. Výcvik v panelech u Prefy viz. Výcvik a akce
12.2. Trénink na Intru viz. Výcvik a akce + fotečky
15.1.  První trénink roku 2011 v sekci Fotogalerie a Výcvik a akce
2.1.  Tak Vás všechny vítáme v roce 2011  a přejeme všem spoustu úspěchů ve všech odvětvích a na všech polích. Děkujeme za podporu a za to, že jste k nám na stránky chodili a my se budeme snažit, aby bylo pro Vás na našich stránkách co k vidění a ke čtení. Tak přísahám....Amen! winkyes
 
2.1.  První zprávička letošního roku není nic moc, protože........ Na konci minulého roku jsem byl nakrývat Sáru u nádherného hnědého labradorka Wilsonka. Příští týden bychom měli za normálních okolností štěňátka, ale Sárinka se rozhodla, že to bude bojkotovat a měla pouze falešnou březost crying. Jsme sice zklamaní, ale nic to nemění na tom, že budeme v letošním roce makat jak draci, abychom si splnili předsevzaté cíle a možná......... budou i štěňátkawink. Uvidíme co nám život do roku 2011 připravil a věřím, že se bude dařit aspoň tak jako v tom roce letošním a vyhrajeme to se zdravím! To ostatní snad příjde samocool.
 
 
2010
 
14.12. 2010 Děkujeme všem za překonání hranice 8000-cího návštěvníka našich stránek. Budeme se pro vás snažit stále něco chystat, aby jste nám zůstali věrni jako doposud a nenudili se při brouzdání po stránečkách. Díky díky díkykiss
 
 
12.12. 2010 Výcvik v Bedihošti  v sekci Výcvik+ nějaké ty fotečky ZDE
21.11. 2010 Něco málo o výcviku TADÝÝÝHLE a fotečky TADDÝÝÝcool
17.11. 2010 Kuk do sekce Výcvik a akce! Sobota je dopsánayes
13.11. 2010 Aktualizována sekce Výcvik a akce
27.10.2010 Návrat z Egypta, a to znamená, že pro Vás mám povídání z Memoriálu Oldy Dvoroka a fotečky viz. Výcvik a akce
11.10. 2010 Tak tedy na první fotečky z Dvoroka můžete na "okurku" k vysočiňákům ZDE. Některé jsem vložil do Fotogalerie.
10.10. 2010 O víkendu jsme startovali na 10. ročníku Memoriálu Oldy Dvoroka v Hlučíně. Letos to byl Open závod o putovní pohár podle zkoušky plošného vyhledávání RH-FLB. Startovalo nakonec jen 7 psovodů se svými mazlíčky, ale to  podstatné je, že s nejlepším speciálem, poslušností i dovedností jsme se se Sárou  stali  Mistry Dvoroka pro letošní rok!  Navíc to bylo se zápisem zkoušky, takže máme pro letošek nad plán splněnou zkoušku RH-FLB viz. oddíl Zkoušky. Věřte mi, že je fajn mít první štítek na putovním poháru.  Sára předvedla  nádherný výkon  heartyes a tentokrát jsem  ji  to  nepokazil já svojí nervozitou. Víc o závodě napíšu jak se vrátím z dovolené (cca. 14dní), kdy už budou k dispozici i fotečky. Teď bych chtěl aspoň poděkovat těm co nám drželi palečky, těm se kterými jsme mohli cvičit a dostat se do kondice (samozřejmě mluvím o naší skupince G5wink, technické podpoře -mé kynologické organizace v Rýmařově ,a také pořadatelům závodu - Moravskoslezské brigádě a všem sponzorům, bez kterých by to taky nešlo. Brigáda v čele s Laďou Kletenským a Janou Starou vše organizačně zvládli na 1*yes. Už se těšíme na další ročníkcool.
26.9.2010 Chtěl  bych poděkovat všem za návštěvu stránek, která překonala hranici 7000 návštěvníků - DĚKUJEME. Jsem si vědom, že momentálně flákám aktualizace, ale času není tolik, kolik bych potřeboval. Dnes konečně dopíšu události poslední doby, ať to nevypadá, že nic neděláme wink.  Koukněte do sekcí Zkoušky, Fotogalerie , Výcvik a akce .DEJTE MI ALE TAK HOĎKUangle
6.9.2010 Tak opravdu rychlá aktualizace. Jsme po návratu z Donoval, kde se pořádalo Mistrovství Slovenska a bohužel nám to se Sárou nevyšlo. Sára sice našla všechny osoby, ale jak říkal pan rozhodčí Haak " jako každá nasraná ženská a navíc blondýna raději neštěkne" :-( Označila pouze jednu osobu ze tří za 95bodů ,ale víc až při větší aktualizaci snad v průběhu týdne.
 
29.8.2010 Máme za sebou další úspěšnou zkoušku RH-TA 294b -známka Výborná. Vzhledem k tomu, že mám pramálo času, vydržte na kompletní info i s fotečkami. Od pátku 3.9. do neděle 5.9. startujeme na Mistrovství Slovenska v Donovalech, tak prosím držte palce. Ať to dopadne jakkoliv, dozvíte se to. Doufám, že budou jen dobré zprávy. Tfuj Tfuj Tfuj
27.7.2010 Aktualizována sekce Výcvik a akce a něco málo ve Fotogalerie. Blbne net, takže později víc
26.7.2010 V sobotu jsme se se Sárou podíleli na části programu v Dolní Moravici, kde probíhal Den obce Dolní Moravice. Ve spolupráci s místním Hasičským sborem a Rychlou záchrannou službou jsme předváděli divákům práci Integrovanného systému, který bohužel normálně není v podvědomí. Jak najdu čas, přidám do sekcí fotečky, videa i samotné povídání. Pro začátek změním  úvodní foto.
15.7.2010 Doplněno povídání o výcviku a přidán nový odkaz
12.7.2010 Aktualizována Fotogalerie a úvodní foto. Povídání o výcviku  snad zítra.
23.6.2010 Přidán odkaz na Soňu a její boxérky
20.6.2010 A máme za sebou zkoušky RH-FLA ve Skaličce viz. Zkoušky a drobné povídání viz. Výcvik a akce
14.6.2010 Opět jsem já tou brzdou, která nedokáže oživit tyto stránky. Mám pro dnešek dvě věci. Jednak děkujeme, že k nám zavítal 6-titisící návštěvník a jednak novinky ve zkratce. Sára nám hárá, takže jsem musel upravit výcvik. Navíc je to momentálně práce, která mě živí a to znamená, že je Sára ochuzena o výlety a častější trénink.  Aby toho nebylo málo, tak jsem nás přihlásil na zkoušky RH-TA a protože Sárinka slušně háráním a nečinností zlenivěla, uvidíme jestli se do Hradce nepojedeme pouze projet. No co už. Jak bude po všem, hned se Vám ozvu-slibujíííí.
7.5.2010  Pro dnešek pouze změna úvodní fotečky. Néééé že bychom nedělali vůbec nic, ale pracovní vytížení bohužel nenechává prostor pro koníčky. Něco o  výcviku proto s malým strpením Vážení.
20.1.2010 Úvodní fotečka a něco málo o výcviku
3.1.2010   Sárinka nám hárá a řádně, takže jsme momentálně omezili aktivitky. My to ale doženeme,slibujeme
 
2009
1.11.2009 Něco málo o hledání v Janovicích a Šenově
15.10.2009 Aktualizován oddíl Výcvik a akce
24.9. 2009 Povídání o dovolené v Českém Krumlově v sekci Výlety a dovolenky
12.9. 2009 Aktualizován oddíl Výcvik a akce
31.8. 2009 Přidány odkazy mezi kamarády
 Protože se momentálně soustředíme na blížící se zkoušky ZZZ, tak krom stopování a překážek se u nás nic zvláštního neděje  . Jakmile vše bude za námi, dáme vědět.
12.8. 2009 Jak jsem slíbil, chyba by měla být odstraněna, takže koukněte
12.8.2009 OMLOUVÁM SE ZA NEFUNKČNÍ POVÍDÁNÍ O LVT. NĚKTEŘÍ MŮŽOU MÍT PROBLÉM SE ZOBRAZENÍM OBSAHU(ZÁLEŽITOST SYSTÉMU), ALE HNED VEČER  SLIBUJI OPRAVU.
11.8.2009 LVT v Pelhřimově v sekci Výcvik a akce
21.7.2009 Cvičení v Rýmařově
8.7. 2009 Výcvikový den v Rýmařově v sekci Výcvik a akce
29.6.2009 Ti, kteří čekají nějakou aktualizaci ať už z výcviku nebo výletů musím pro zatím bohužel  zklamat. Z důvodu mého pracovního vytížení a navíc hárání Sáry, která je momentálně "v tom nejlepším", jsme nedělali nic. Já s Naďou zabloudil na čumendu na Brněnskou výstavu Inter Canis, a potom do Skotnice, kde se konali zkoušky. Všechno bohužel bez pesanů. Nicméně se od příštího týdne máme v plánu plně vrhnout do parádního výcvikového kolotoče, o kterém se s vámi všemi samozřejmě podělíme.
Takže máte se na co těšit.
16.6.2009 Povídání o výletku na Pustevny KUK
9.6.2009 Sekce Výcvik a akce obsahuje povídání z Rubble Summer Weekendu
25.5.2009 Sekce Výcvik a akce, úvodní foto a Fotogalerie
18.5.2009 Úspěšná zkouška RH-E a nedělní štěkanec.
17.5.2009 Sárka dneska slaví 2 roky. Jen dort chyběl. to ale plně nahradily klobásky
10.5.2009 Něco málo v sekci Výcvik a akce
                    Děkujeme za přízeň a překonání další tisícové návštěvnosti. Budeme se snažit, aby jste měli i nadále důvod se k nám vracet.
6.4. 2009 Titulní foto skokana roku a aktualizace sekce Zkoušky
  1.4. 2009 Dokončení výletu  na Slovensko viz. Výlety a dovolenky
24.3.2009 Tak a je tu část výletu v sekci Výlety a dovolenky
                      Protože jsem opět ten pomalejší, změnil jsem pouze úvodní foto. K tomu můžete kouknout na "okurku" k Nadě a Delfimu, kde vyčerpaná šikulka Naďa šupla fotečky
22.3.2009 A máme za sebou další báječný prodloužený týden na Slovensku. Samotný výlet a fotečky "usadím" na net v průběhu týdne - po návratu jsem unaven. Kdo si počká, ten se dočká a je opravdu proč.
9.3. 2009  Aktualizována úvodní fotografie, fotogalerie a sekce Výcvik a akce
3.3. 2009  Mini aktualizace Výcvik a akce
21.2.2009 Stali jsme se členy záchranné brigády Olomouckého kraje.
16.2.2009 Dodáno slíbené video zdolávání žebříků viz.  sekce Fotogalerie.
                      Do sekce Výcvik a akce  přidán sobotní výcvik.
12.2. 2009 Z důvodu kratililinkých statí psaných o  našich výletech jsem se rozhodl vytvořit novou sekci  Výlety a dovolenky.
                      Původní sekci Výlety, akce a výcvik jsem proto poupravil na Výcvik a akce.
                      Chystám i video o tom jak jsme Já, Naďa a naši čtyřnoháčci zdolali žebříky. Na to mi ale nechte trochu prostoru, protože  
                      jsem lííííííínýýýýýý.

     
TOPlist